Nar Lekesine Çözüm Formül Nar Lekesi Neyle Çıkar?

Nar Lekesine Çözüm Formül Nar Lekesi Neyle Çıkar
Nar Lekesi Temizliği
Nar lekesi çıkarmak için bir formül varmı? Nar lekesini çıkarmaya etkili bir yöntem varmı? Nar lekelerine kesin çözüm varmı? Koltukta halıda giyside olan nar lekeleri neyle çıkar?

Uzmanlar nar lekelerini çıkarmanın çok kolay ve pratik bir o kadarda kesin çözüm olduğu söyledikleri bir formül var olduğunu söylüyorlar. Ben henüz bir nar lekesiyle karşılaşmadığım için denemedim. Ama uzmanların nar lekesine özerdiği formülü sizlerle paylaşayım.

Nar lekesi her nerede olursa olsun, ister koltuklarınızda, ister halılarınızda, ister giydiğiniz bir kıyafette bu pantolon olur, etek olur, elbise olur, döpiyes olur kısacası tüm kıyafetlerde oluşan nar lekesine oksijenli su öneriliyor.

Nar lekelerini çıkarmak için bir sprey şişeden faydalanabilirsiniz. Sprey şişenin içine biraz oksijenli su koyun nar lekesinin olduğu yere sıkın sonra silin. hepsi bu kadar.
Eğer sprey şişeniz yoksada lekenin üzerine bir parça oksiyenli su döküp silin.
 Nar lekesi çıkacaktır.

Uyarı: Oksijenli su olan sprey olsun normal şişeler olsun lütfen çocukların bulunduğu ortamda uzanabilecekleri yerlere koymayın. Mazallah ellerine yüzlerine sıkabilirler. Bu nedenle çocukların uzanamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.
Nar Lekesine Çözüm Formül Nar Lekesi Neyle Çıkar? Nar Lekesine Çözüm Formül Nar Lekesi Neyle Çıkar? Reviewed by bizim zaman on 12/30/2016 05:35:00 ÖÖ Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.