Evdeki Karıncalara Bitkisel Kesin Çözüm

karıncaları öldürmeden evden uzaklaştırmak için ne yapılır
Öldürmeden Karınca Kovmak
Karıncayı Evden Kovmak İçin Kesin Çözüm

Bu yazıyı yazmak için belki biraz geç kaldım ama yinede karıncalarla başı dertte olan kişiler için dahada fazla geç kalmadan, evdeki karınlacaları öldürmeden evden uzaklaştırmanın yolunu paylaşacağım.
Bir çok insan özelliklede ev hanımları bizlere tuvaletteki karıncaları nasıl yok ederiz? Yatak odasından çıkan karıncaları nasıl yok edebiliriz? Salondan çıkan karıncaların gelmesini nasıl önleriz? Mutfaktaki karıncaları nasıl yok edebiliriz? Mutfaktan çıkan karıncaları öldürmeden gelmelerini nasıl önleriz? gibi sorular oldukça sık geldi. Bizlerde hem bu sorulara duyarsız kalmayalım hemde yaz ayı geçmeden karıncaların çıkmasını, gelmesini önlemek için bitkisel olarak önerimizi yazalım.
Dinimizde bir canlıyı öldürmek günahtır ve ayrıca canlıları öldürmek dünyanın ekolojik dengesinede zarar verir. Bu nedenle karıncalar için ölmeden evden çıkmasını kesin olarak önlemenin yolu hazırlayacağınız bir karışımla olur. Bu karışımı aşağıdaki gibi hazırlayınız.

Karıncalara bitkisel karışım
2 diş sarımsak
2 tatlı kaşığı nane
50 ml. sirke
50 ml. su
2 çay kaşığı tarçın
2 çay kaşığı zerdeçal

Karıncalara bitkisel karışımın hazırlanışı:
Sarımsakları ezin ve diğer bütün malzemeleri katıp karıştırın ve bir kaç gün bekletinki içerisine giren maddelerin hepsi özleşsin.
Sonra süzüp sprey şeklinde karıncaların geldiği noktalara püskürtün. Karıncalar ölmeden evinizden uzaklaşacak ve bir daha gelmeyecektir.
NOT: Karıncalar için çoğu kişi limon diyor ama limonda şeker oranı oldukça fazladır ve karıncaya asla çözüm olmaz bu nedenle kesinlikle limon kullanmayın. Kabartma tozuda kullanmayın oda kesinlikle çözüm değildir.
Evdeki Karıncalara Bitkisel Kesin Çözüm Evdeki Karıncalara Bitkisel Kesin Çözüm Reviewed by bizim zaman on 8/21/2016 12:35:00 ÖÖ Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.