6/15/2014

Kanal 7'deki Dr. Feridun Kunak Kimdir Ne Zaman Nerede Doğdu?

  Hiç yorum yok
Feridun Kunak Kim
Dr. Feridun Kunak Nereli? Feridun Kunak Hangi Okulları Bitirdi Hangi Okullardan Mezun Oldu?

Haftaiçi hergün kanal 7 televizyonunda Dr. Feridun Kunak Show programıyla ekranlara gelen, Feridun Kunak; doğum tarihi 1950 yılında doğmuş olduğu bilinmekte olup ay ve gün bilinmemektedir. Feridun Kunak Ankara doğumludur fakat aslende Ankara'lımı bilmemekteyiz.
Feridun Kunak doğduğu yer olan Ankara'da İlkokulu, ortaokulu ve lise eğitimlerini almış, İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'ndende mezun olmuştur.

Feridun Kunak Askerliğini Nerede Ne Olarak Yaptı?
Feridun Kunak askerliğini Van Erciş Devlet Hastanesinde başhekim olarak yapmıştır.

Feridun Kunak Hangi İlde Hangi Bölümlerde Doktorluk Yaptı?
Feridun Kunak'ın görev aldığı diğer bölümler şöyle; Hükümet tabipliği BURSA, Başhekim VAN, Acil bölüm sorumlusu ANKARA, Ortopedi travmotoloji ANKARA, Ortopedi travmotoloji uzmanı ANKARA.

Feridun Kunak Kiminle Evli?
Feridun Kunak'ın eşi; yine haftaiçi hergün kanal 7 televizyonunda Dr. Feridun Kunak Show programında sempatik güler yüzüyle kendini sevdiren Serap Kunak hanımefendidir.

Feridun Kunak Şu An Yaptığı İşler:
Dr. Feridun Kunak şu an kendi muayenehanesinde görev yapmakta olup aynı zamandada kanal 7 tv de Dr.Feridun Kunak Show programını yapmakta ve sunmaktadır.

Dr. Feridun Kunak'ın internet adresi nedir?
http://www.feridunkunak.com/

Dr. Feridun Kunak Hangi Hastanede Doktorluk Hekimlik Yapıyor?
Dr. Feridun Kunak Ankara'da Gazi Üniversitesi Hastanesi Ortopedi ve Travmotoloji Uzmanı olarak hekimlik yapmaktadır. Ayrıca kendi muayenehanesindede hizmet vermektedir.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder