Sony Xperia T2 Ultra Özellikleri, Sony Xperia T2 Ultra Telefon Özellikleri İncele


Sony Xperia T2 Ultra Cep Telefonlarında Hangi Özellikler Var?

Sony Xperia T2 Ultra Akıllı Cep Telefonlarındaki Var Olan Genel Özellikler saymakla bitmiyecek gibi...  Sony markasının tartışmasız kalitesi ile en yeni modellerinden biri Xperia T2 Ultra, her kullanıcıyı memnun edecek gibi görünüyor. Sağlamlığı ve dayanıklılığı zaten tartışmasız bir gerçek olan sony markanın benim daha ilk çıktığında aldığım xperia x8 almıştım ve hala hiç bir sorun yaşamadan kullanmaktayım yani benim açımdan sony'nin kalitesi tartışmazsızdır.

Sony Xperia T2 Ultra Boyut Özellikleri:
165,2 x 83,8 x 7,65 mm
Sony Xperia T2 Ultra ağırlık - 172 gram

Sony Xperia T2 Ultra Ekran Özelliği
Cep telefonu için BRAVIA Engine 2™ görüntü motoruna sahip cep telefonu için 6 inç HD TRILUMINOS™ Ekran 720 x 1280 piksel ve 16.777.216 renk TFT

Sony Xperia T2 Ultra Kamera Özellikleri:
13 MP, HD video kayıt (1080p) ve cep telefonu için Sony Exmor RS içerir

Sony Xperia T2 Ultra Pil Özellikleri:
14 saate kadar GSM konuşma süresi
1071 saate kadar GSM bekleme süresi
24 saate kadar UMTS konuşma süresi
1046 saate kadar UMTS bekleme süresi
897 saate kadar LTE bekleme süresi
93 saate kadar müzik dinleme süresi
10 saate kadar video oynatma süresi

Sony Xperia T2 Ultra Google Android 4.3 (Jelly Bean) 1.4 GHz Qualcomm MSM8928 Dört Çekirdekli özelliklerine sahip olup; siyah, beyaz ve mor seçenekleride kullanıcıların zevkine sunulmuş.

Sony Xperia T2 Ultra Fiyatı Ne Kadar?
Sony Xperia T2 Ultra telefonun açık söylemek gerekirse fiyatı konusunda bir bilgim yok. Ancak piyasaya çıktımı? Piyasaya çıktıysa fiyatı nedir bilen varsa yorumlarında belirtirlerse, Sony Xperia T2 Ultra telefonu alacak olan arkadaşları bilgilendirmiş olurlar.

ETİKETLER: Sony Xperia T2 Ultra kalitesi nasıl, Sony Xperia T2 Ultra dayanıklığı nasıl, Sony Xperia T2 Ultra olumsuz yorumlar, Sony Xperia T2 Ultra olumlu yorumlar, Sony Xperia T2 Ultra kullananların düşünceleri, piyasada en çok tutulan telefon modeli, son moda telefon modelleri markalarıGoogle+ Sayfamız

Yorum Yazın..!

Disqus Yorumları