8/12/2016

Karısını Aldatan Erkek Sevgilisinin Adını Telefona Hangi İsimlerle Kaydeder

  Hiç yorum yok
Karısını Aldatan Erkek Sevgilisinin Adını Telefona Hangi İsimlerle Kaydeder
Erkeklerin Karısını Aldattığı Kadının Adını Telefona Kaydettiği İsimler

Evli çiftlerde çoğu zaman aldatılma duygusu asırlardır var olan bir endişedir. Genellikle evli erkekler eşlerini aldatma konusunda kadınlara göre daha çok meyillidirler. Bu nedenle bu akşam biz aldatılan kadınların tarafını tutmaya karar verdik. Bir başka akşamda Allah izin verirse aldatılan erkekler tarafını tutarız.
Evli erkekler belli bir süre sonra gerek iş hayatının yoğunluğundan, gerek çoluk çocuk stresinden uzak kalma açısından, gerek eşlerinin gün içinde çok yoğun olmasından dolayı ister istemez eşlerine vakit ayıramamasından kaynaklanan ilgisizlikten yakınırlar ve kendilerine yeni bir heyecan, macera, hayatına katacak bir hareketlilik olsun arayışındalar ve en iyi bildikleride kendilerine metres adı verilen sevgili bulmak olmaktadır. Fakat eşlerini aldatan erkekler yeni edindikleri sevgililerinin isimlerini telefona kaydederlerse eşleri yakalar veya eşleri aldatıldığını anlar diye bazı kurnazlıklara başvurabilirler. Bunuda yani eşlerini aldattıkları kadınların isimlerini telefona eşlerinin anlamayacağı biçimde kaydetmeyi tercih ederler. Böylece eşlerinin yanındayken bile sevgilileri arasa telefona kaydedilen isimlerden dolayı eşleri aldatıldığının farkında bile olmazlar. Hatta bazı erkekler biraz daha profesyonelce davranıp yeni bir telefon ve hat almaktalar. Neyse biz asıl konumuza yani aldatan erkek sevgilisinin adını cep telefonuna kaydederken hangi isimleri kullanıyor? Sorusunun cevabını yazalım.

* Genellikle işyerinde mesai arkadaşlarının isimlerini kullanabilirler. Örnek vermek gerekirse; İşyerinde Mehmet isminde mesai arkadaşı varsa, Mehmet 2 ismini kullanabilirler. Bu eşininde bildiği bir arkadaşı olduğu için, hanımların çokta dikkatini çekmez.

* Bir hayvan adı kullanabilirler. Telefonlarına sevgililerinin adını yazmak yerine çakal ismi gibi hayvan isimleri yazabilirler. Eşleri sorsa dahi "bu telefondaki çakal isimli kişi kim" diye, cevap hazırdır. "Bizim işyerinde çok kurnaz biri varda ona çakal lakabını taktım telefonada lakabıyla kaydettim" derler.*Aldatan erkekler sevgililerinin adını telefonlarına arkadaş gruplarından birinin adını hayvan adıyla birlikte kaydedebilirler. Örneğin Karga Ferit. Evli erkeklerin eşleri bu kim diye sorsa eşini aldatan erkeğin cevabı şak diye hazırdır. "Bizim arkadaşların bir tanıdığı adamın karga gibi sesi var. Ses tonu aynı karga gibi o yüzden telefona böyle kaydettim" derler.

*Eşlerini aldatan evli erkekler sevgililerinin adını bir bankanın adıylada kaydedebilir. Örneğin; ...bank Müşteri Hizmetleri gibi...

*Eşlerini aldatan evli erkekler sevgililerinin adını telefonlarına işyerinde çalışan çaycının adıylada kaydedebilir. Örneğin; Çaycı Akif gibi... Böylece eşini aldatan erkeğin karısı kim diye sorsada "bizim işyerindeki çaycı yaaaa. Telefon edipte çay istiyoruz heriften" diyerek birazda yakınma şeklinde cevap vermiş olurlarki bu durum eşlerini kandırmaya yeterli olmaktadır.

* Eşlerini aldatan evli erkekler sevgililerinin adını telefonlarına bir telefon operatörü ismiylede kaydedebilir. Örneğin; Turkcell Müşteri Hizmetleri, Vodafon Müşteri Hizmetleri, Avea Müşteri Hizmetleri vs gibi... Saf olan bayanların çoğu gerçektende Turkcell arıyor zanneder. Bu arada ipucu verelim ne banka nede telefon operatörleri aradığında kesinlikle müşteri hizmetleri falan yazmaz. Sadece telefonda numara görünür.

Kısacası bayanlara sesleniyorum. Eşlerinizin sizi aldattığını düşünüyorsanız ve telefon rehberinde bakıp bir bayan adı arıyorsanız, eşinizi arayan numara zannettiğiniz gibi oladabilir olmayadabilir. Eşinizi en fazla kim arıyor kontrol etmekte fayda olacağını düşünüyoruz.
Ama eğer tavsiye dinlersenizde kurcalamayın. Kurcalarsanız karşı tarafın istediği yerine gelmiş olur ekmeğine yağ sürmüş olursunuz.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder