5/25/2016

Karıncaları Öldürmeden İlaçsız Kurtulmanın Yolu

  Hiç yorum yok
Karıncaları Öldürmeden İlaçsız Kurtulmanın Yolu
Öldürmeden İlaçsız Karıncalardan Kurtulmak İçin Yöntem

Malum artık bazı yerlerde havalar iyice ısındı ve bazı yerlerdede ısındı sayılır.
Havaların ısınmasıyla birlikte bazı evlerde, mutfaklarda, koridorlarda, banyoda, odalarda ve buna benzer yerlerde karıncalarda çıkmaya başladı. Kanatlı kanatsız karıncaların çok fazla çıktığı yuva yaptığı evlerde var ki bu evlerin bir kısmı gecekondular, bir kısmıda bol yeşil alanlardaki yapılardır.
Çoğumuz karıncalardan illallah eder fakat onları öldürmek istemeyiz. Çünkü hayvanları öldürmek günahtır. Bu hayvanlar bizi illallah ettiren karıncalar dahi olsa kesinlikle öldürmek istemeyiz. bazı insanlar o kadar çok karıncadan bezmiştirki günahını düşünemez haldedir.
Karıncaları öldürmeden veya herhangi bir ilaç yapmadan doğanın dengesini bozmadan karıncalardan bitkisel yolla onlara kesinlikle zarar vermeden evimizden, mutfağımızdan veya karıncalar en çok nerelerde çoksa oralardan karıncaları kovabiliriz. Karıncaları ekolojik dengeyi bozmadan öldürmeden kovmanın ve onlardan kurtulmanın püf noktası çok basit bir yöntemdir.
Bir limonun yarısını dörde kesin ama asla koparmayın. Ortasına kuru nane dökün ve karıncaların en çok geldiği, görüldüğü veya çıktığı yerlere koyun. Artık karıncalar kesinlikle gelmeyecek ve hatta bir dahada oralardan çıkmayacaktır. Bu kolay basit yöntemle karıncalardan tamamen kurtulacaksınız. Yapacağınız bu işlem karıncalara kesin ve etkili çözüm olacak.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder