Süpriz Yumurtadan Çıkan Kutuyla Ne Yapılır

Süpriz Yumurta kutusu
Sürpriz Yumurta Kutusu
Sürpriz Yumurta İçinden Çıkan Kutu Ne İşe Yarar

Sakız çiğnemeyi sevenler veya doktor önerisiyle sakız çiğneyenler için bir paylaşımımız olacak.
Sakız çiğneyenler genellikle çiğnedikleri sakızı ya atmak zorunda kalır yada oraya buraya gelişigüzel koyarlar tabi bu durumdada çiğnenen sakız üzerine gelen mikroplardan kurtulamaz. Ve tekrar sakızınızı yani cikletinizi çiğnemek zorunda kaldığınızda mikroplarıda beraberinde çiğnemiş olursunuz.

sakız için kutu
Ciklet Kutusu
Sürpriz Yumurta İçinden Çıkan Kutu Ne İşe Yarar?
Çiğnediğiniz sakızı tekrar çiğnemek üzere bir yere bırakıp sonra tekrar çiğnemekle mikroplara maruz kalmamanız için muhafa etmeniz gerekir.
Sakızınızı ister çantanızda, ister cebinizde saklamak yada daha sonra çiğnemek için sakızınızı, sürpriz yumurta çikolatalarının içinde oyuncakları koydukları sarı küçük kutular var. İşte o kutuları atmayıp sakız saklama kutusu yapabilirsiniz.
Oyuncağıyla çocuklar oynar, çikolatasını çocuklar veya siz yersiniz ama kutusu çok ideal sakız kutusu olur. Böylece sakızınız sıcakta erise bile hiçbir yere bulaşmaz. Sakız lekesi olacak derdiniz kalmaz. Hem üstelik süpriz yumurta kutuları kapaklı olduğu için çok rahat her yerde sakızınızı içine koyabilirsiniz.

Süpriz Yumurtadan Çıkan Kutuyla Ne Yapılır Süpriz Yumurtadan Çıkan Kutuyla Ne Yapılır Reviewed by bizim zaman on 3/22/2016 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorumlarınızla Bize Destek Olabilirsiniz

Blogger tarafından desteklenmektedir.