Yüzde 25 İndirimli Bera Sarkıt Lamba

Hesaplı Kaliteli Bera Sarkıt Avize

Bugün avize ihtiyacımız vardı ve herhangi bir avizeci dükkanına girdik girdiğimiz dükkandaki avizelerin hiçbirini beğenmemiştim. Daha sonra başka bir avizeciye girdik. Avize konusunda çok seçici biri olduğum için kolay kolay avize beğenemem. Ama Bu avize dükkanındaki bazı avizeleri çok beğendim. Dükkan sahibi sağolsun bize oldukça kolaylıkta sağladı. Avizeler hem kaliteli görünüyor hemde bana göre çokta hesaplı. Avize veya sarkıt lamba ihtiyacı olan varsa paylaşacağım avize veya sarkıt lambalar onlara fikir versin. Hergün bir başka avize modelini sitede paylaşacağım. Beğendiğiniz avize resminin üzerine tıkladığınızda resmi daha büyük boyutuyla görebilirsiniz. Ayrıca resimleri cep telefonuyla çektiğimiz için pek estetik olmadı ama avize dükkanına gittiğinizde çok şık olduklarını görebilirsiniz. Bu dükkandaki diğer avize ve sarkıt lamba modellerini görebilmek için indirimli ürünler kategorisine bakabilirsiniz.
Dersenizki acaba bu avize dükkanı neresi yada avize dükkanının adı nedir diye, hemen belirtelim.
Hacı Bayram Veli Türbesinin Ordaki avizecilerde.
Dükkanın adı: Yakupoğlu Avize
Adreside şöyle; Güvercin Sokak. No = 22 Ulus Ankara
Umarım avize düşünenlere bir faydam olmuştur.
Aşağıdaki sarkıt lamba tam % 25 indirimli olarak satılıyor. Bu sarkıt oturma odasında veya yemek masası üzerinde çok şık durur. Resmi büyüttüğünüzde etikette fiyatıda var.
ucuz kaliteli avizeler kaliteli ucuz sarkıtlar ucuz kaliteli sarkıt lambalar modelleri

Yüzde 25 İndirimli Bera Sarkıt Lamba Yüzde 25 İndirimli Bera Sarkıt Lamba Reviewed by bizim zaman on 6/25/2015 01:37:00 ÖÖ Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.