2015 Modası Kare Desenli Cam Taşlı Tekli Sarkıt Lamba

Taşlı Koridor Tekli Sarkıtları

Bugün avize ihtiyacımız vardı ve herhangi bir avizeci dükkanına girdik girdiğimiz dükkandaki avizelerin hiçbirini beğenmemiştim. Daha sonra başka bir avizeciye girdik. Avize konusunda çok seçici biri olduğum için kolay kolay avize beğenemem. Ama Bu avize dükkanındaki bazı avizeleri çok beğendim. Dükkan sahibi sağolsun bize oldukça kolaylıkta sağladı. Avizeler hem kaliteli görünüyor hemde bana göre çokta hesaplı. Avize veya sarkıt lamba ihtiyacı olan varsa paylaşacağım avize veya sarkıt lambalar istedimki onlara fikir versin. Hergün bir başka avize modelini sitede paylaşacağım. Beğendiğiniz avize resminin üzerine tıkladığınızda resmi daha büyük boyutuyla görebilirsiniz. Ayrıca resimleri cep telefonuyla çektiğimiz için pek estetik olmadı ama avize dükkanına gittiğinizde çok şık olduklarını görebilirsiniz. Avizelerin diğer modellerini görmek isterseniz indirimli ürünler kategorimizden bakabilirsiniz. Dersenizki acaba bu avize dükkanı neresi yada avize dükkanının adı nedir diye, hemen belirtelim.
Hacı Bayram Veli Türbesinin Ordaki avizecilerde.
Dükkanın adı: Yakupoğlu Avize
Adreside şöyle; Güvercin Sokak. No = 22 Ulus Ankara
Umarım avize düşünenlere bir faydam olmuştur.
Aşağıdaki resimde görünen sarkıtlar dükkan sahibinin söylediğine göre yeni çıkan ürünlermiş fiyatıda çok uygun etiketteki fiyatı 145 TL.
ucuz kaliteli 2015 model koridor antre için sarkıt lambalar fiyatları


2015 Modası Kare Desenli Cam Taşlı Tekli Sarkıt Lamba 2015 Modası Kare Desenli Cam Taşlı Tekli Sarkıt Lamba Reviewed by bizim zaman on 6/25/2015 01:47:00 ÖÖ Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.