Konya Tapu Kadastroda Kalp Krizi Geçiren Aydın Bezirganoğlu

Tapu Kadastroda Kalp Krizi Geçirerek Hayatını Kaybetti

Konya'da Aydın Bezirganoğlu isimli bir vatandaş, kalp krizi geçirerek orada hayatını kaybetmiş. Cesedin üzerini örtükten sonra tapudaki işlemler devam etmiş.
Ölümle ilgili bilirkişi beklediklerini düşünüyorum ama görüntü çok fazla duyarsızlık olduğunu gösteriyor. Olayı her açıdan düşündüğümde, Acaba ambulans bu vatandaşı alıp hemen götüremezmiydi? Acaba Aydın Bezirganoğlu'nun ölümüyle ilgili bilirkişimi gelmesi gerekiyorduda böyle yaptılar? Acaba vatandaşın işlemlerini daha sonraki saatlere erteleyemezlermiydi? Vatandaşın işi aksamasın diyemi böyle yapıldı?
İşin nasıl olması gerektiği hakkında bir fikrim olmadığı için soru işaretleride o kadar çoğalıyor. Birde bu vatandaş neden kalp krizi geçirdi? Heimizde tapuda işlemler ne kadar sıkıntılı biliriz. Bu vatandaş sıkıntı yüzündenmi kalp krizi geçirdi? Biriylemi tartıştı? Kalp hastasımıydı? Dediğim gibi işin iç yüzünü bilmediğimiz için, çeşitli yorumlar yapılabiliyor ve sorular sorulabiliyor.
video


Konya Tapu Kadastroda Kalp Krizi Geçiren Aydın Bezirganoğlu Konya Tapu Kadastroda Kalp Krizi Geçiren Aydın Bezirganoğlu Reviewed by bizim zaman on 9/17/2014 03:15:00 ÖÖ Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.