6/25/2014

Halit Kıvanç Yaşıyormu Halit Kıvanç Hayattamı Ne Zaman Nerede Doğdu

  Hiç yorum yok
Halit Kıvanç
Halit Kıvanç'ın Doğum Tarihi Burcu

Orta yaşın üzerinde olanlar Halit Kıvanç'ı tek kanallı dönemler çok iyi hatırlar. Aslında çocuklarında bildiği bir isim olabilir çünkü 23 nisan Çocuk bayram'ını televizyondan Halit Kıvanç sunardı. 23 Nisan Çocuk bayramı denince Halit kıvanç ilk ve tek akla gelen isimdir. Tabiki onu radyo ve televizyonda maçları sunan isim olarakta bilmemek mümlün değildir. Herhangi bir yerde ve bir şekilde DÜNYA KUPASINI TELEVİZYONLARDA SUNAN İLK TÜRK SPİKER KİMDİR? sorusu ile karşılaşılırsa cevap Halit Kıvanç olur. Tabiki Dünya Kupasını ilk sunan ünlü isim olmasına ilktir ama sadece ilkleri bu değildir. Halit Kıvanç hakkında ilklerin adamı denir. Halit Kıvanç'ın yazdığı bir çok kitap vardır ve bunların yanısıra plaklarıda bulunduğu edindiğimiz bilgiler arasındadır. 25 haziran 2014 tarihi itibarıyla Halit Kıvanç'ın yaşı 88 yaş 4 ay 7 Gün olmaktadır. Halit Kıvanç Öldümü? Halit Kıvanç Öldü, Halit Kıvanç ağır hasta, Halit Kıvanç hastamı? gibi asılsız haberlere inat kendisi 40 bin kere maşallah gayet sağlıklı, dinç ve en önemlisi hayatta. Halit Kıvanç yarın atv televizyonunda Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını sunacak o zaman sağlığını sıhhatini öğrenecekler ve hayatta olduğunuda bu yarışmayı her zamanki dinçliği ile sunarak ispatlayacak. Dilerizki sağlıklı yaşamı ile nice seneler daha bizim Halit abimiz olarak ekranlarda kendisini görme ve izleme imkanımız olur.
Halit Kıvanç 18 şubat 1926 yılında İstanbul'da doğmuştur ve burcu Kova'dır.Halit Kıvanç'ın Burcu Nedir Burcunun Özellikleri Nelerdir?
Halit Kıvanç'ın burcu Kova olup özellikleri ise Kovalar dahi burçlardandır. Kovalar arkadaş canlısı, uyumlu, tutarsız, değişikliği seven, maceracı ruhlu, uzay bilimine meraklı, baskıdan hoşlanmayan, idealist, anlayışlı, hoşgörülü, yardımsever, tarafsız, inat, kıskanç ve duygusaldır.

Halit Kıvanç'ın Uğurluları Şanslıları Neler?
Halit Kıvanç'ın uğurlu şanslı sayısı rakamı 8
Şanslı uğurlu günü cumartesi
Şanslı uğurlu taşları Zirkon, hematit, ametist ve aquamarine
Şanslı uğurlu renkleri Turkuvaz

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder