Füruzan Yaşıyormu Füruzan Doğum Tarihi Burcu ve Filmleri Neler?

Hz. Züleyhayı Oynayan Kim?
Füruzan Nerede Doğdu Füruzan'ın Oynadığı Filmler Neler

Türk sinemasının aşina isimlerinden Füruzan 17 Eylül 1939 yılında doğmuştur. Füruzan İran'da dünyaya gelmiş olup burcu ise Başak'tır.

İran doğumlu Füruzan'ın Oynadığı Filmler ve Rolleri:
Büyük Yemin AYŞE rolü, Tahran Macerası AYŞE rolü, Yusuf İle Züleyha ZÜLEYHA rolü, Hz. Yusuf ZÜLEYHA rolü, Adalet NEJLA rolleri yanısıra Sıra Sende Fıstık ve Kanlı Değirmen gibi filmlerdede rol almıştır. İran Asıllı sanatçının halen hayatta olup olmadığı hakkında bir bilgi sahibi değiliz. Bilgisi olan yorumlarında paylaşırlarsa seviniriz.

Füruzan'nın Burcunun Özellikleri Neler?
Çok düzenli ve disiplinlidir. Evini sever, dikkat sahibidirler, enine boyuna herşeyi ölçüp biçerler.
Başak burcu; doğruyu yanlışı birbirinden çok iyi ayırt edebilecek kadar akıllı ve zekidirler. Titizdirler, dürüst ve samimidirler. Ayrıca başaklar güzel yüze sahip olan burçlardandırlar.
Furüzan'ın uğurlu şanslı rakam rayısı 5'tir. Uğurlu şanslı günü Çarşamba'dır. Uğurlu şanslı taşları Sardoniks, amber, akik ve amazonit'tir. Uğurlu şanslı renkleri Deniz mavisi, koyu kahverengi ve yeşil'dir.
Füruzan Yaşıyormu Füruzan Doğum Tarihi Burcu ve Filmleri Neler? Füruzan Yaşıyormu Füruzan Doğum Tarihi Burcu ve Filmleri Neler? Reviewed by bizim zaman on 6/21/2014 11:50:00 ÖS Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.