Hiçbir Sıkıntıya Düşmemek İçin Dua

duası
Sıkıntılara düşmemek
Sıkıntıya Dua Maddi Manevi Sıkıntı İçin Dua

Dini konu uzmanları bir insanın maddi olarak sıkıntıya düşmemesi ve manevi olarak sıkıntıya düşmemesi için okumlarını önerdikleri dua, Allah'ın sırlarla şifalarla dolu faziletli Esmalarından El-Muğnî, En-Nâfi isimleridir. Sıkıtntılara düştükten sonrada okunan Esmalar var elbetteki ama asıl önemli olan gerek maddi ve gerekse manevi sıkıntılara düşmemek için okunması uygun olan Esmaları okumakla psikolojik yöndede rahat olmamızı sağlar.
Uzmanlara göre El-Muğnî ve En-Nâfi isimlerini ikisini birlikte okunduğu taktirde yaşamları boyunca maddi ve manevi sıkıntılara düşmezlermiş. Ancak El-Muğnî, En-Nâfi isimlerini usulüne uygun olarak okunması gerektiğinide ayrıca vurguluyorlar.
El-Muğnî, En-Nâfi isimlerinin sayı değeri nedir? El-Muğnî, En-Nâfi isimlerinin hangi günler okunur? El-Muğnî, En-Nâfi isimlerinin kaç tane kaç adet okunur? Arama kutusunu kullanarak ulaşabilirsiniz.
Hiçbir Sıkıntıya Düşmemek İçin Dua Hiçbir Sıkıntıya Düşmemek İçin Dua Reviewed by bizim zaman on 2/25/2016 11:46:00 ÖÖ Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.