Avıvasa İşçi Alım Başvurusu Avivasa Personel Alımı Başvuruları

Avivasa Eleman alımları Başvuruları

Doğru işe doğru insan prensibiyle hareket eden, alanında uzman insan kaynakları kadrosu ile seçme ve yerleştirme sürecini titizlikle yürüten, en iyi müşteri deneyimini yaşatabilmek için en iyilerle çalışma hedefinde olan Avivasa, işe alım süreci kapsamında yetkinlik bazlı mülakatlara ek olarak pozisyonlar bazında genel yetenek testi, kişilik envanteri, vaka çalışmaları, ingilizce testi, excel testi ve değerlendirme merkezi süreçlerini uygulamaktadır. Avivasa bünyesine alacağı personel veya elemanlarda; Kurum ile uyumlu, takım çalışmasına yatkın, sonuç ve çözüm odaklı, iletişim becerileri gelişmiş, kişisel motivasyonu yüksek, müşteri duyarlılığı yüksek, etik ve profesyonel tutuma sahip adayları tercih ediyor.
Avivasa ailesine katılmak isteyen ve açık pozisyonlar için iş başvurusu yapmak isteyenler kariyer.net  adresinden yenibiriş adresinden ve aşağıdaki adresten Avivasa iş başvuru formuna ulaşabilirler.
AvıvaSA iş başvuru adresi http://www.avivasa.com.tr/ik/ise-alim-ve-yetenek-yonetimi
Avıvasa İşçi Alım Başvurusu Avivasa Personel Alımı Başvuruları Avıvasa İşçi Alım Başvurusu Avivasa Personel Alımı Başvuruları Reviewed by bizim zaman on 1/16/2015 07:09:00 ÖS Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.