Rüyada Ahzab Suresinin Tabiri Nedir? Rüyada Ahzab Suresinin Yorumu Nasıldır?

Ahzab Suresinin rüyadaki anlamı
Rüyada Ahzab Suresini Okumak Neye Delalettir? Rüyada Ahzab Suresini Okumanın Yorumu Tabiri

Kur'an-ı Kerim'deki surelerin rüyada görülmesini, bazı ilim sahibi kişilerin, rüyada görülen Ahzab Suresi'nin yorumları aşağıda sırAhzabnmıştır.

*Rüyada Ahzab Suresinin tamamını veya bir kısmını okuduğunu yada okunduğunu görmek; Ailesine akrabasına haset edeceği ve kıskanacağı ile yorumlanıyor.
*Rüyada Ahzab Suresinin tamamını veya bir kısmını okuduğunu yada okunduğunu görmek; kaybettiği bir emaneti bulup teslim edilmesi gereken yere teslim eder.
*Rüyada Ahzab Suresinin tamamını veya bir kısmını okuduğunu yada okunduğunu görmek; Bir gün peygamberlerden birini rüyasında göreceği müjdesidir deniliyor.
*Rüyada Ahzab Suresinin tamamını veya bir kısmını okuduğunu yada okunduğunu görmek; bilmediği bir yerden yardım göreceğine, zafer kazanacağına, beklemediği bir hayra erişeceğine, Allah yorunda olacağına, batıldan uzaklaşıp Hak'ka yöneleceğine, doğru sözlü olacağına, Salih kimseleri seveceğine, kabir azabından muhafaza olacağına, korunacağına, takva sahibi olmaya şeklinde yorumlar yapılıyor.

Rüyada Ahzab Suresinin Tabiri Nedir? Rüyada Ahzab Suresinin Yorumu Nasıldır? Rüyada Ahzab Suresinin Tabiri Nedir? Rüyada Ahzab Suresinin Yorumu Nasıldır? Reviewed by bizim zaman on 7/23/2014 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Yorumlarınızla Bize Destek Olabilirsiniz

Blogger tarafından desteklenmektedir.