7/23/2014

Rüyada Ahkaf Suresinin Tabiri Nedir? Rüyada Ahkaf Suresinin Yorumu Nasıldır?

  Hiç yorum yok
Rüyada Ahkaf Suresinin Tabiri
Rüyada Ahkaf Suresini Okumak Neye Delalettir? Rüyada Ahkaf Suresini Okumanın Yorumu Tabiri

Kur'an-ı Kerim'deki surelerin rüyada görülmesini, bazı ilim sahibi kişilerin, rüyada görülen Ahkaf Suresi'nin yorumları aşağıda sıralanmıştır.

*Rüyada Kuran Surelerinden Ahkaf Suresini tamamen yada bir kısmını okuduğunu veya Ahkaf Suresinin okunduğunu duyduğunu gören kişi, ailesine itaatkar olduğu ve Allah'tan korktuğu ile yorumlanır.
*Rüyada Kuran Surelerinden Ahkaf Suresini tamamen yada bir kısmını okuduğunu veya Ahkaf Suresinin okunduğunu duyduğunu gören kişi, Annesine ve babasına iyiliklerinin dokunacağına delalet eder. Ayrıca bu kişinin suda boğularak şehit olacağı yönündede yorumlanıyor.
*Rüyada Kuran Surelerinden Ahkaf Suresini tamamen yada bir kısmını okuduğunu gören kişi, şaşırılacak bir takım şeyler görür yani esrarlı, gizemli, sırlara vakıf olur olarak yorumlanıyor. Ayrıca Rüyada Ahkaf Suresini görmek, rüyayı gören kişiye Azrailin kendisine güzel bir suretle geleceğine ve merhamet ile davranacağına delalet eder deniliyor.
*Rüyada Kuran Surelerinden Ahkaf Suresini tamamen yada bir kısmını okuduğunu gören kişi, daha evvelden büyüklerine yani ana ve babasına karşı asi olduğu ama sonra bu asilikten uzaklaşıp onlara itaatkar olacağına ve ana babasına hizmet edeceğine delalet ediyor.
*Rüyada Kuran Surelerinden Ahkaf Suresini tamamen yada bir kısmını okuduğunu gören kişinin fayda beklediği yerden üzülmesine neden olacak olaylar ile karşılacağı yönünde yorumlanır.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder