6/17/2014

Sevgilisinden Ayrılan Kız Ne Yapar Sevgilisinden Ayrılan Aşık Kız Ne Yapar?

  Hiç yorum yok
Sevgilisinden Ayrılan Kız Ne Yapar
Sevgilisinden Ayrılan Kızlar Ne Yapar Nasıl Davranır?

Sevgilisiyle ayrılan kız; eğer ayrıldığı kişiyi çok sevmiş olduğuna inanmışsa, çok uzun bir zaman herkesten uzaklaşmak, yalnız kalmak ister. Taki bir başka hoşlandığı biri karşısına çıkana dek.
Eğer ayrıldığı kişiye bir bağlılık duymuşsa, yüreği sökülürcesine acı duyar, vücudunu ateşler yakar, dünya anlamını yitirir. Taki Dünyanın tek anlamı, ayrıldığı kişi olmadığını anlayana dek.
Eğer sadece adı flört ediyor olsun diye birlikteliğe başlamışsa ve bu kişidende ayrılmışsa, çok fazla umursamayacak hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Taki kendisi için bir anlam ifade eden biri çıkana dek.
Eğerki bir eğlence bir macera olsun diye bir birlikteliğe başlamış ve ayrılmışsa, zaten ayrılan kişi kendisidir. Amasyanın bardağı biri olmazsa biri daha diyen gruptandır. Taki neye uğradığını şaşırtacak biri karşısına çıkana dek.
Ama her biten ilişkide kızlar mutlak acı çeker ama kaderinde bunun yazılı olduğu düşüncesi ile toparlanması uzun zaman alsada, kendisini mutlaka toparlar ve daha sonraki ilişkilerinde temkinli adımlar atar.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder