5/02/2017
0

en güzel ucuz abiye modelleri seçenekleri mezuniyet elbiseleri
Uygun Fiyatta Ucuz Şık Abiyeler
Ucuz fiyata uygun abiyeleri nerde bulabilirim? Uygun fiyata mezuniyet balo abiyeleri satan siteler? Ucuz ve şık mezuniyet abiyeleri satışı olan bilinmiş siteler. En şık mezuniyet abiyeleri elbiseleri modelleri, uygun fiyata mezuniyet elbiseleri....
Bu yıl üniversiteden mezun olacak genç kızlarımız için birbirinden güzel renkler ve oldukça şık iddialı abiye modelleri yayınlayabilmek için bugün moda sitelerine baktım. n11, morhipo, trendyol gibi moda sitelerinde hem hesaplı hemde şık mezuniyet balosu için abiyeler buldum. Ama öyle bir siteye denk geldimki hesaplının ötesinde çok çok uygun fiyatta abiyeler modelleri buldum.
Kırmızı, siyah, mini boy, midi boy, uzun mezuniyet elbiselerinden bir önceki yazımızda 4 er tane modellere yer verdik. Şimdi ise en çok tutulan renklerde mezuniyet elbiseleri abiye modellerinden 1 er taneye yer vereceğiz. Ama inanınki abiye modellerinin satıldığı kendi sitelerinde muhteşem modeller var üstelik şok edecek fiyata... Hatta şöyle bir tavsiyedede bulunabilirim, seneye mezun olacak genç kızlarda böyle ucuz fiyata böylesine şık abiyelerden alıp seneye mezuniyet törenlerine balolarına hazır etsinler.
Daha fazla renk ve model seçeneklerini yayınlayıp alternatiflerinizi artırmak isterdik ama patirti.com sitesine haksızlık etmiş oluruz. Bu nedenle çok daha fazla modellere renklere ve modellerin yakın çekimlerine, en ince detaylarına kadar patirti.com sitesine girip inceleyebilirsiniz.  Fiyatlar hakkında şöyle bir ip ucu verebilirim bazı abiye modelleri 30 Lira gibi bir rakamdan başlıyor diyebilirim. Gerisini siz düşünün...!
İşte şimdi aşağıda sevilen beğenilen 2017 nin renklerinden, mezuniyet balosu için bazı abiye modelleri... Hangi renklerde abiye modelleri var derseniz, yeşil abiye, vişne rengi abiye, somon renk abiye, siyah abiye, saks abiye, pudra rengi abiye, pembe renk abiye, nar rengi abiye, mürdüm abiye, mor abiye, koyu mor abiye, mercan rengi abiye, mavi renk abiye, lacivert abiye, krem abiye, beyaz abiye, kırmızı abiye, fuşya abiye, ekru abiye, haki renk abiye, desenli abiye, gri abiye, bordo abiye, bej abiye, altın abiye gibi renkler var. Modellerin devamı için patirti.com adresinden bakabilirsiniz.

Hesaplı Şık Mezuniyet Balosu Abiyeleri Modelleri beyaz renk

Hesaplı Şık Mezuniyet Balosu Abiyeleri Modelleri bordo renk

Hesaplı Şık Mezuniyet Balosu Abiyeleri Modelleri ekru renk

Hesaplı Şık Mezuniyet Balosu Abiyeleri Modelleri fuşya renk

Hesaplı Şık Mezuniyet Balosu Abiyeleri Modelleri koyu mor renk

Hesaplı Şık Mezuniyet Balosu Abiyeleri Modelleri krem renk

Hesaplı Şık Mezuniyet Balosu Abiyeleri Modelleri kırmızı renk

Hesaplı Şık Mezuniyet Balosu Abiyeleri Modelleri lacivert renk

Hesaplı Şık Mezuniyet Balosu Abiyeleri Modelleri mavi renk

Hesaplı Şık Mezuniyet Balosu Abiyeleri Modelleri mor renk

Hesaplı Şık Mezuniyet Balosu Abiyeleri Modelleri mürdüm rengi

Hesaplı Şık Mezuniyet Balosu Abiyeleri Modelleri nar rengi

Hesaplı Şık Mezuniyet Balosu Abiyeleri Modelleri pudra rengi

Hesaplı Şık Mezuniyet Balosu Abiyeleri Modelleri saks mavisi
Mezun olacak genç kızlarımızın abiye modellerini inceleyebilecekleri internet sitesi adresi ve müşteri hizmetleri numarası aşağıdadır.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0850 840 0048
info@patirti.com.tr

ABİYE MODELLERİ İNTERNET ADRESİ
www.patirti.com/kadin-abiye


0 yorum:

Yorum Gönder