Meslekte Yükselmek İçin Okunan Etkili Özel Dua

duası
Yükselme Başarı Duası
İşte Yükselmek İçin Tesirli Dua

Tesirli Etkili İşte Başarı Duası

Bir insan doğar büyür okur meslak sahibi iş sahibi olur. Yada bir işyeri açar, işyeri sahibi olur. Veya herhangi bir işe başlar. Her ne sebeple olursa olsun yaptığı işinde yükselmek kariyer yapmak hedefi haline gelir. Yada ona güvenenlerin yüzünü kara çıkarmamak adınada işinde yükselmek isteyebilir.
Uzmanlar yapılan işte, başlanan işte, yapmayı planlanan bir işte kişinin yükselmesi başarılı olması için okumasını önerdiği dua, Allah'ın Esmalarından olan Er-Rafi ismidir.
İşinde yükselmek isteyenler Er-Rafi Esmasını usulüne uygun olarak okudukları takdirde, amaçlarına ulaşacağı söylenir. Allah'ın Er-Rafi ismi işinde yükselmek için, tavsiye edilen sayısında, tavsiye edilen günde ve tavsiye edilen saatinde okunmalıdır.

Er-Rafi isminin sayı değeri nedir? Er-Rafi ismi hangi günler okunur? Er-Rafi ismi kaç tane kaç adet okunur? Arama kutusunu kullanarak ulaşabilirsiniz.
Meslekte Yükselmek İçin Okunan Etkili Özel Dua Meslekte Yükselmek İçin Okunan Etkili Özel Dua Reviewed by bizim zaman on 1/06/2016 02:08:00 ÖÖ Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.