9/20/2015

Muhteşem Yüzyıl Kösem Dizisinin Yönetmeni Kim?

  Hiç yorum yok
Muhteşem Yüzyıl Kösem Dizisinin Yönetmeni Kim?
Muhteşem Yüzyıl Kösem Yönetmeni Muhteşem Yüzyıl Kösem Dizisini Yönetenler Kim?

Star Tv'de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisini 3 başarılı isim yönetiyor. Zeynep Günay Tan, Mert Baykal ve Deniz Kolos.

Zeynep Günay Tan Kimdir? Zeynep Günay Tan Biyografisi ve Hakkında Kısa Bilgi
Zeynep Günay Tan Öyle Bir Geçer Zamanki, Kaybolan Yıllar, Kayıp ve Muhteşem Yüzyıl Kösem dizilerinin yönetmenliğini üstlenmiştir. Zeynep Günay Tan daha önceleri Çağan Irmak'ın asistanlığını yapmıştır. Zeynep Günay Tan 1975 yılında Balıkesir Gönen'de doğmuş olup, İzmir Amerikan Lisesi'nden sonra İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirmiştir. Zeynep Günay Tan Ekim ayında Star Tv'de başlayacak olan Muhteşemyüzyıl Kösem dizisinin yönetmenliğini yapacak.Mert Baykal Kimdir? Mert Baykal Biyografisi ve Hakkında Kısa Bilgi
Mert Baykal 1979 doğumludur. Annesi Derya Baykal, babası Levent Baykal'dır. Mert Baykal Star Tv'de başlayacak olan Muhteşemyüzyıl Kösem dizisinin yönetmenliğini yapacak.

Deniz Koloş Kimdir? Deniz Koloş Biyografisi ve Hakkında Kısa Bilgi
Kayıp, Maral 1. sezon yönetmenliğini yapmış olup 2015 yılın Ekim ayında Star tv ekranlarına gelecek olan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin yönetmenliğini yapacak. Deniz Kolos 1979 yılında İstanbul doğumludur.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder