Yusuf Kaya'nın Ölümüne Sebep Olan Tankerin İGS Köprüsüne Çarpma Anı Canlı Videosu

köprüye çarpan tanker
Avcılar İGS Köprüsünde Tankerin Köprüye Çarptığı An


Çok ilginçtirki çok işlek ve trafiği yoğun olan bu yolda ve köprü üzerinde insanların olduğu bir yerde, yakıt tankeri, danperi kalkık vaziyetteyken çarpıyor ve köprü çöküyor. Ve bu kadar kalabalık bir yerde sadece 1 kişi hayatını kaybediyor. Keşke oda olmasaydı ama birşey dikkatimi çekti. Yüce Allah vadesi gelenleri bir araya topluyor, vadesi gelmeyenleri şu yada bu nedenle uzak tutyor. Eğer vade yetmesi gibi olay olmasaydı orada ne büyük bir facia yaşanırdı düşünebiliyormusunuz...?
Yusuf Kaya isimli vatandaşa Allah'tan rahmet diliyoruz.
Bir gerçek varki yetkili isimlerin denetimler yok. Özellikle uzun yolda biz 2 veya 3 kere direksiyon başında uyuyan kamyon şoförünü uyandırdık. Firmalar kamyonlara tek şoför değilde 2 şoför vermeliler. Otobüsler olsun kamyonlar olsun uzunyolda çok süratliler biz buna şahit olduk. Çok sıkı denetimlerin yapılması ve adam akıllı önlemleri gerek devlet ve gerekse firmalar almak durumundalar.

Yusuf Kaya'nın Ölümüne Sebep Olan Tankerin İGS Köprüsüne Çarpma Anı Canlı Videosu Yusuf Kaya'nın Ölümüne Sebep Olan Tankerin İGS Köprüsüne Çarpma Anı Canlı Videosu Reviewed by bizim zaman on 9/03/2014 01:43:00 ÖS Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.