Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı ve İş Başvurusu

Dünya göz hastanesi iş başvurusu
Dünya Göz Hastanesi Personeller Alacak

Dünya göz hastaneler bünyesinde, İstanbul-Ankara-Bursa-Antalya- Adana gibi şahirlerde başta çağrı merkezi personeli, hastane müdürü, insan kaynakları yetkilisi, hemşire, sağlık memuru, hasta danışmanı, hasta kabul personeli, vezne personeli yanı sıra daha bir çok pozisyonlar için yeni personeller alımı yapıyor. Dünya göz hastanesi, dünyanın en büyük göz hastanesi ünvanını elinde tutuyor. Ve bu ünvanı korumak için alacağı personelleri de titizlikle seçiyor. Dünya göz hastaneleri grubu iş başvuruları kariyer.net ile secretcv.com üzerinden ortaklaşa yapılıyor.
Dünya göz hastanelerinde çalışmak isteyen personel adayları kariyer.net'te açık pozisyonları aşağıdaki adresten görebilirsiniz.
http://www.kariyer.net/dunya-goz-hastanesi-san-ve-tic-a-s--is-ilanlari-is-ilanlari-c18173-p8970/?/&a=2
Dünya göz hastanelerinde çalışmak isteyen personel adayları secretcv.com 'da açık pozisyonları aşağıdaki adresten görebilirsiniz.
http://www.secretcv.com/is-ilanlari/dunya-goz-hastanesi_f2288
Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı ve İş Başvurusu Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı ve İş Başvurusu Reviewed by bizim zaman on 2/07/2013 Rating: 5

1 yorum:

  1. ben hatice tekinalp hastanelerde 19 yıldır poliklinik ve doktor sekreterliği yaptım. 10 parmak bilgisayar kullanıyorum şuan boştayım iş arıyorum tekinalphatice@gmail.com

    YanıtlaSil

Yorumlarınızla Bize Destek Olabilirsiniz

Blogger tarafından desteklenmektedir.