2016 Şampiyon Dogo Resimleri

en güzel dogo köpekleri
Dogo
Şampiyon Dogo Yavruları Nerede?

Öncelikle Dogo ırkı köpek yetiştiricileri kendileri hakkında ne demiş onu kendi ağızlarından paylaşalım.
"Biz ilker ve Alper isminde, bu ırka gönül vermiş iki arkadaşız. Muğla / Milas'ta bulunan çiftliğimizde, 7 Dogo Argentino'muz ile birlikte yaşıyoruz.
Dogo Argentino ırkı ile 2004 yılında tanıştık. Yıllar içinde gerekli bilgi birikimine sahip olduktan sonra, hayalimizdeki yavruyu üretmek için çiftliğimizi kurmaya karar verdik. Bu uğurda yaptığımız çalışmalar neticesinde, kısa bir sürede çok büyük yol katettik ve bununla gurur duyuyoruz...
Dogo Argentino'ların üretiliş amaçlarına uygun fiziksel ve zihinsel yapıda olmaları gerektiğini düşünüyoruz. Bu sebeple kompakt yapıda ve doğru karakterde köpeklerle üretim yapmak bizim için temel unsurlardandır.
Köpeklerimizi seçerken her birinin de ayrı bir alınış amacı oldu. Sürümüze bundan sonra katılacak köpeklerin de mutlaka bir amacı olacak. Çünkü biz köpek üretiminin rastgele bir iş olmadığına ve bu işin belirli bir politika ve ideoloji ile, profesyonelce yapılması gerektiğine inanıyoruz.
Üreteceğimiz yavruların hem fiziksel hem de zihinsel olarak doğru yapıda olmalarını istediğimiz için insana agresyon gösteren, diğer köpeklere karşı gereksiz agresyon gösteren, doğru karakteri sergileyemeyen veya sağlıksız köpekleri üretim havuzumuzda tutmuyoruz.
Köpeklerimizin mental olarak iyi durumda olmaları için; geniş arazilerde, çeşitli aktivitelerle düzenli bir şekilde meşgul olmalarını sağlıyoruz. Çünkü bu ırkın mental yapısının, en az fiziksel özellikleri kadar iyi olması gerektiğini düşünüyoruz.
Yavrularımızı FCI A Class şecereli ve mikroçipli şekilde, sütten kesilip, ilk sosyalleştirme evrelerini tamamladıktan, yani 60 günlük olduktan sonra sahiplendiriyoruz. Yeni sahipleri teslim alana kadar gerekli tüm sağlık kontrollerini, parazit ve aşı uygulamalarını yaptırıyoruz. Yavrularımızı sağırlık ihtimaline karşı BAER testinden geçirip, sağlıklı şekilde yeni yuvalarına teslim ediyoruz. Ülkemizde BAER testini yavrularına uygulayıp, sahiplendiren ilk üretici olmaktan da gurur duyuyoruz.
Yavrularımız yeni sahiplerine kavuştuktan sonra da gerekli desteği 7/24 vermeye devam ediyoruz. Çünkü yavrularımızın yeni evlerinde mutlu olmaları ve sahiplerinin sorun yaşamamaları bizim için önemli...
Teşekkür ederiz..." demişler. Şu sıralarda elde edilen yavrulardan 2 tanesi rezervasyona açılmış. Özenle ve titizlikle Muğla ilinin Milas ilçesinde üretilmekte olan Dogo ırkı köpek ile birlikte A secere, mikrochipli ve bear test raporlarıda Dogo ırkı köpek almak isteyenlere beraberinde veriliyor. Dogo ırkı köpeklerin özellikleri neler, Dogo ırkı köpeklerin en sevdiği yiyecekler, Dogo ırkı köpeklerin bakımı, Dogo ırkı köpekler hakkında tüm merak edilen bilgiler İlker & Alper ikilisinin resmi web sitesinde mevcut. İlgilenenler için link http://www.dogoargentino.org/tr internet adresleridir.
Dogo ırkı köpek alacaklasanız özenli temiz titiz üretilmekte olan bu Dogoları tavsiye ederiz. Çünkü üretici olan İlker ve Alper 12 yıllık bir tecrübeye sahip olup ülkenin her yerine ulaşım sağlamaktadırlar. İletişim için 0546 746 06 96 nolu telefon numarasından günün her saati ulaşabilirsiniz. Dogo ırkı köpeklerin içlerinde  şampiyon Dogo'suda var ve ayrıca erkek Dogo Arjantinden gelen saf kan Dogo özelliğini taşımakta. Şampiyon Dogo ve diğer Dogo ırkı köpeklerin bazı resimlerini aşağıda yayınlıyoruz. Resimlerin üzerine tıkladığınızda Dogo Resimlerini detaylı inceleyebilirsiniz. İşte o özenle Muğla Milas'ta üretilen birbirinden kıymetli şampiyon Dogo ve Dogo ırkı köpekler. Daha fazla Dogo resimlerini yukarıdaki linki tıklayarak siteye girip görebilirsiniz.
2016 Şampiyon Dogo Resimleri 2016 Şampiyon Dogo Resimleri Reviewed by bizim zaman on 8/29/2016 01:38:00 ÖÖ Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.